دانلود کارگاه خانواده و هویت جنسی دکتر مجد

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
11 مگابایت
15,000 تومان

در این بخش از وب سایت فروشگاهی برنا اندیشان کارگاه خانواده و هویت جنسی دکتر مجد را جهت دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به علم روانشناسی و علوم رفتاری قرار می دهیم.

خانواده و هویت جنسی یکی از سمینارهایی است که دکتر مجد اجرا نموده است، در این گفتگو، دکتر مجد در رابطه با هویت جنسی و اثرگذاری خانواده بر روی آن بحث و گفتگو می کند و تمام ابعاد آن را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می دهد.

هویت جنسی یک حالت روانشناختی است که احساس فرد نسبت به مذکر یا مونث بودن خود را نشان می‌دهد، معمولا هویت جنسی از سن ۲ تا ۷ سالگی شکل گرفته و معمولا با جنسیت فرد هماهنگ است.

رفتار جنسیتی (Gender Expression) به رفتارهای بیرونی فرد گفته می‌شود که ممکن است زنانه یا مردانه باشد. رفتار جنسیتی یک طیف پیوسته است و بین رفتار مردانه رفتار زنانه طیفی به نام جنسیت عجیب وجود دارد که رفتارهایی مخلوط از دو جنس را انجام می‌دهند.براساس بررسی‌های انجام شده، چنانچه در محدوده هویت‌یابی جنسی، پسران با مادر خود همانندسازی کنند، پدر نقش پررنگ و فعالی نداشته باشد، امکان برقراری ارتباط عاطفی قوی بین پدر و پسر میسر نباشد، پدر جایگاه متناسبی در منزل نداشته یا فوت کرده یا طلاق گرفته باشد و فرزند صرفأ با مادر زندگی کند، در این حالت احتمال بیشتری دارد که فرزند پسر به رفتارهای متناسب با جنسیت زنانه گرایش پیدا کند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.