دانلود ازدواج ایده آل و موفق دکتر مجد

دانلود ازدواج ایده آل و موفق دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
21 مگابایت
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه ازدواج ایده آل و موفق از دکتر مجد را جهت دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به رشته روانشناسی قرار می دهیم.

ازدواج ایده آل و موفق یکی از سمینار های دکتر مجد است که در این سمینار ایشان در رابطه با ازدواج ایده آل و موفق به صورت کامل بحث و گفتگو می کنند.

سوال اصلی این است که آیا اصلاً افراد باید ازدواج بکنند یا ازدواج نکنند؟ جواب این است که افراد باید ازدواج کنند. ولی باید دستوراتی را رعایت کرد.

مثلاً فرد باید بزرگ باشد و به بلوغ کامل اجتماعی رسیده باشد.

1.بلوغ جسمی: همان بلوغی است که افراد در سن خاصی به آن می رسند.

2.بلوغ روانی: در سنین مختلف فکر هایی که مربوط به تشخیص خوب و بد می شود.

3.بلوغ اجتماعی: فرد به فرک برنامه در زندگی خود می افتد.

خانواده ها این موضوع را مشاهده می کنند که دیگر وقتش شده فرزندشان مستقل شود.یعنی والدین بتوانند این موضوع را مشاهده کنند که فرزندشان می تواند یک زندگی برای خود شکل دهند. برای شروع زندگی افراد باید یک انگیزه هم داشته باشند یعنی به زور وادار کردن افراد به ازدواج مفید نیست.

وقتی انگیزه داشته باشند خودشان به سراغ انتخاب می روند.مردان و زنان باید قبل از زندگی مشترک اطلاعاتی از هم داشته باشند و شخصیت هم را بشناسند یعنی مردان بتوانند زنان را بشناسند و زنان مردان را.

بعد از این موضوع است که افراد می توانند به سراغ انتخاب بروند.در ایران بهتر است که انتخاب با فرزندان باشد ولی ازدواج با خانواده باشد.

صلاح در زندگی زناشویی همان انتخاب اول نیست و افراد باید مدت زمان زیادی همدیگر را ببینند و بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.بعد از انتخاب ، خانواده ها باید در مورد این انتخاب رای بدهند و این امر در خواستگاری انجام می شود و ممکن است در خواستگاری افراد به هم بگویند نه واین هیچ اشکالی ندارد.

بعد از این مراسم بله برون است و بهتر است 6 ماه تا 9 ماه افراد همدیگر را بشناسند.و دوره ی نامزدی حتماً نباید به ازدواج بینجامد. مباحث مطرح شده شامل گفتگو در مورد ازدواج و شرایط آن است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.