دانلود کارگاه آنکه گفت آری، آنکه گفت نه دکتر مجد

دانلود کارگاه آنکه گفت آری، آنکه گفت نه دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
31 مگابایت
200,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه آنکه گفت آری، آنکه گفت نه دکتر مجد را در اختیار شما کاربران علاقه مند به رشته روانشناسی و علوم رفتاری و مباحث علمی در باب سبک زندگی جهت دانلود قرار می دهیم.

در این بخش دکتر مجد در رابطه با نه گفتن و مهارت های نه گفتن به صورت کامل بحث و گفتگو می کنند. آنکه گفت آری، آنکه گفت نه از دکتر مجد یک گفتگو در رابطه با مهارت بهتر زیستن است.

بسیاری از مردم با نه گفتن به دیگران مشکل دارند. حتی افرادی که بسیار جسور و با اعتماد به نفس هستند در برخی موقعیت ها متوجه می شوند به رغم میل باطنی شان به دیگران «بله» گفته اند. البته گاهی بهتر است به چیزی که واقعا علاقه به انجام آن ندارید بله بگویید.

همه ی ما چه زن و چه مرد بارها در موقعیت هایی قرارگرفته ایم که گفتن کلمه “نه” علی رغم میل باطنی برایمان سخت و دشوار بوده است چون بیش از رضایت خودمان دلواپس توجه و رضایت دیگران هستیم ! زیرا از کودکی همواره اموخته ایم که باید برای رضایت دیگران بیشتر از خواسته های خود ارزش قائل باشیم .

راضی نگه داشتن تمام آدمهایی که در اطراف ما هستند تقریبا غیر ممکن است ضمن اینکه ما وظیفه نداریم برای خوشنودی ورضایت دیگران بیش از توان خود تلاش کنیم.

در صورتیکه گفتن منطقی کلمه “نه” گاهی اوقات نهایت صداقت و صراحت وشجاعت ما را میرساند در نتیجه دیگران احترام بیشتری را برای ما قائل خواهند شد.

به گفته کارشناسان بهترین بهانه برای نه گفتن میتواند امور شخصی ومراقبت از خود باشد. کمک کردن به دیگران خوب است.

اما به این شرط که به کارها و برنامه های خود، پیش و بیش از کمک به دیگران توجه داشته باشید. تصور کنید که از شما درخواست می شود به حل یک مشکل کمک کنید.

ممکن است مشکل مذکور در مدت زمانی کوتاه رفع شود؛ اما در اغلب اوقات چنین درخواست هایی دو تا سه ساعت و حتی تمام روز شما را اشغال می کنند.

در چنین وضعیتی شما به ناگاه متوجه می شوید که بسیاری از امور روزانه تان عقب افتاده اند، در حالی که تنها با یک «نه» ساده می توانستید کمک به حل مشکل را حداقل به زمانی دیگر موکول کنید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.