پکیج آموزش متاورس به صورت کامل

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1.5 گیگابایت
دسته بندی
مقاله آموزشی

یکی از مواردی که امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار دارد دنیای متاورس است. هر چقدر که زمان می‌گذارد متوجه می‌شویم که در دنیای فناوری توسعه و رشد فراوانی در حال حرکت است و فناوری های دیجیتال نقش پر‌رنگ تری را ایفا می‌کنند.

همانطور که می‌دانید تعاملات دیجیتال بخش مهمی از زندگی امروزه ما شده است و در سال‌های آینده ما شاهد دگرگونی در دنیا و سبک زندگی هستیم. لازم به ذکر است که هر روزه اسم‌های مختلفی از پروژه های گوناگونی را شاهد هستیم که هر یک از آن‌ها دارای هدف خاص خود بوده و در مسیری حرکت می کنند. یکی از این پروژه ها که بسیار مورد توجه قرار گرفته است پروژه متاورس یا همان Metavers است. به طور کلی متاورس یک پروژه واقعیت مجازی است که می‌خواهد زندگی و جهان فیزیکی ما انسان‌ها را با دنیای دیجیتال پیوند دهد.

یعنی دنیای آواتارها و نسل بعدی اینترنت که نوعی واقعیت مجازی دیجیتال که کاربران در آن می‌توانند زندگی، کار، تحصیلات و معاشرت انجام دهند و همواره آنلاین باشند. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان دوره جامع آموزش متاورس و روش‌های کسب درآمد از دنیای دیجیتال را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به پروژه متاورس قرار دهیم تا بتوانید به صورت تخصصی وارد آن شوید.

دوره جامع آموزش متاورس

کسب درآمد در دنیای دیجیتال می‌تواند به عنوان یک روش جایگزین برای کارهای سنتی باشد. همانطور که می‌دانید با پیشرفت روزافزون علم و فناوری ما می‌توانیم روش‌های کاری جدیدی را ابداع کنیم که به عنوان کار به آن‌ها نگاه کنیم و از طریق آن‌ها به درآمد خوبی نیز دست پیدا کنیم. پروژه متاورس یکی از جدیدترین روش‌هایی است که به وسیله آن می‌توانیم وارد دنیای دیجیتال شویم و به راحتی درآمد خوبی به دست آوریم.

دوره جامع آموزش متاورس

اگر شما علاقه‌مند هستید تا به صورت حرفه‌ای با دنیای متاورس آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان دوره جامع آموزش متاورس و روش‌های کسب درآمد از آن را دریافت نماید و با مشاهده فیلم‌های آموزشی به فردی حرفه‌ای در این زمینه تبدیل شوید. دوره جامع آموزش متاورس به صورت کامل شما را با این پروژه و روش‌های کسب درآمد از آن آشنا می‌کند. این بسته آموزشی به زبان فارسی تهیه شده است و قدم به قدم شما را با دنیای  Metaverse آشنا می کند.

متاورس چیست؟

در ابتدا باید از خودمان سؤال کنیم که متاورس چیست و چه هدفی دارد؟ در خصوص واژه متاورس باید این توضیح را بدهیم که متاورس (Metaverse) یک واژه مرکب است که از متا (Meta) به معنای فراتر و یونیورس (Universe) به معنی جهان تشکیل شده است که می‌توانیم آن را به صورت فراتر از جهان ترجمه کنیم.همچنین پیشنهاد می شود به پکیج آموزش ترید مراجعه نمایید.

برای اولین بار نیل استفنسون در کتاب علمی تخیلی خود با نام سقوط برفی (Snow Crash) واژه متاورس را به کار برد. در‌واقع او از این کلمه برای توصیف واقعیت مجازی استفاده کرد که در آن قهرمان داستان در قالب آواتار با بقیه معاشرت می کند. یعنی می‌تواند خرید انجام دهد و حتی با دشمنان دنیای واقعی‌اش مبارزه کند و آن‌ها را شکست دهد.

البته شایان ذکر است که مفاهیم واقعیت مجازی و دنیایی شبیه به متاورس قبلاً در سال ۱۹۸۴ توسط ویلیام گیبسون در رمان نورومنسر (Neuromancer) به کار رفته بود. لازم به ذکر است که به طور کلی پروژه  Metaverse شبکه ای گسترده از محیط های مجازی همیشه آنلاین است که افراد در آن می‌توانند در قالب آواتار خودشون و یا به کمک عینک های واقعیت افزوده با یکدیگر و سایر اشیاء دیجیتالی که در اطرافشان قرار دارد ارتباط برقرار نمایند. به عبارتی دیگر متاورس ترکیبی از واقعیت مجازی، بازی آنلاین چند نفره و وب گردی است.

متیو بال در مورد پروژه متاورس هفت ویژگی را بیان می‌کند، به این صورت که متاورس همواره فعال و روشن است و با وجود اینکه یک واقعیت مجازی است اما به صورت زنده و در زمان واقعی تجربه می شود. پروژه Metaverse هیچ محدودیتی در خصوص مخاطب ندارد و اقتصاد آن مستقل و پویا می باشد. همچنین در تمام پلتفرم های دیجیتال و فیزیکی گسترده شده و به راحتی امکان انتقال ارزهای دیجیتال در این پلتفرم وجود دارد و محتویات آن به وسیله کاربران و شرکت های بزرگ ایجاد می شود.

شبکه متاورس چگونه کار می کند؟

بعد از توضیح کامل در خصوص پروژه متاورس (Metaverse) لازم است تا نحوه کار آن را هم توضیح دهیم. هنگامی که چراغ های داخل خانه را روشن می‌کنیم و یا تلویزیون تماشا می‌کنیم، می‌دانیم که این برق و جریان الکتریسیته است که تمامی این دستگاه‌ها را روشن می کند.

البته خیلی به ندرت به طرز کار آن‌ها فکر می‌کنیم و به طور کلی هیچ توجهی به این بخش نداریم. به همین شکل، هوش مصنوعی، سنسورها و ارتباطات بین پلتفرم های مختلف جریان برقی است که پروژه متاورس و واقعیت مجازی آن را به کار می‌اندازد. باور کلی بر این است که در آینده تمام دنیای مادی و فیزیکی ما به بستر حجم عظیمی از داده‌ها تبدیل می‌شود که می‌توانیم آن‌ها را به وسیله کامپیوترها با سرعت بسیار بالایی پردازش کنیم.

در این صورت مفهوم جدیدی از فضای مجازی شکل می‌گیرد. فضای مجازی را تجسم کنید که می‌توانیم بر روی عناصر سازنده آن کلیک کرد و یا در بین آن‌ها قدم زد و مانند جستجوی گوگل به راحتی جستجو کنیم. در چنین دنیایی رابطه‌ها و متدهای جدیدی برای حرکت و ایجاد محتوا شکل می‌گیرد و ما واژه‌ها و حتی معماری جدیدی برای میزبانی از نسخه دیجیتال خود و دنیای دیجیتال اطرافمان ایجاد می کنیم. همچنین پیشنهاد می شود به پکیج آموزش پرایس اکشن مراجعه نمایید.

این همگرایی و آمیختگی جدید بین دنیای فیزیکی و دنیای دیجیتالی مبتنی بر اینترنت های ۵ جی و ۶ جی است و پردازش کوانتومی و پردازنده های قدرتمندی داد. همچنین عینک های واقعیت مجازی دریچه ورود به این دنیای جدید را باز می کنند.

پروژه Metaverse و واقعیت مجازی آن به توصیف بسیاری از افراد صاحب نظر در زمینه فناوری های دیجیتال به عنوان جانشین اینترنت امروزی خواهد شد. البته لازم به ذکر است که صرفاً به عنوان یک مقصد واحد نبوده که تمام افراد قرار است روزی وارد آن شوند. بلکه شبکه ای بسیار پیچیده است که از میلیون‌ها مقصد، صدها نمایه و ده‌ها مرورگر بزرگ و قدرتمند تشکیل شده است. اینترنت مجموعه گسترده ای از پروتکل ها، فناوری ها، شبکه‌های ارتباطی و زبان ها، به علاوه دستگاه‌هایی برای دسترسی به آن‌ و محتوا می‌باشد و متاورس به همین صورت خواهد بود.

تحقیق متاورس

بسیاری از افراد بر این باورند که در حال حاضر نیز ما به شکلی در دنیای متاورس و واقعیت افزوده زندگی می کنیم. زیرا که بخش قابل توجهی از زندگی ما کاملاً دیجیتالی است. اما چند سالی باید بگذرد تا در دنیای واقعی، متاورسی در حد و اندازه فیلم «بازیکن شماره ۱ آماده» را شاهد باشیم.

زیرا موانع زیادی در این باره وجود دارد و لازم است تا سخت افزارهای قوی برای پردازش آن ساخته شود. همچنین لازم است تا شبکه جهانی اینترنت به سطحی از قدرت دست یابد که بتواند از تمامی افرادی که در جهان زندگی می‌کنند را پشتیبانی نماید.

شایان ذکر است که متاورس امری قطعی است و امروزه افراد زیادی در این بخش در حال تحقیق و مطالعه هستند. به یاد داشته باشید که ممکن است برخی از افراد با خودشان فکر کنند که متاورس قرار است نوعی اینترنت باشد اما باید اشاره شود که متاورس آنقدر توسعه پیدا می‌کند که تمام دنیا را فرا می‌گیرد.

یعنی اگر دقت کنید ما هرگز به تغییر اینترنت از نسل اول به نسل دوم توجهی نکردیم و دنیای متاورس نیز به همین صورت است که به مرور زمان Metaverse با زندگی روزمره انسان‌ها ترکیب می‌شود و زندگی دیجیتالی و مجازی به طور طبیعی اتفاق می‌افتد.

ارز دیجیتال در دنیای متاورس

یکی از مباحثی که در دنیای Metaverse مطرح است موضوع مالکیت است که واقعاً افراد چگونه می‌توانند مالکیت واقعیت افزوده و تجهیزاتی که خریداری کرده‌اند را مطرح نمایند. در این باره لازم است اشاره شود که ظرفیت فناوری بلاکچین می‌تواند چنین مسأله ای را به خوبی حل کند.

آموزش کسب درآمد از دنیای متاورس

توکن های NFT به عنوان ابزاری برای اعمال مالکیت در فضای متاورس کاربرد دارند. شایان ذکر است که توکن های NFT تحت عنوان توکن های غیر قابل تعویض نیز شناخته می‌شوند و برای اثبات مالکیت فردی در دنیای مجازی کاربرد بسیار عالی و خوبی دارند. به این صورت کاربران می‌توانند مالکیت فعالیت‌ها و اقداماتی که انجام می‌دهند را از طریق توکن های NFT رهگیری و اثبات کنند.

هویت کاربران در متاورس

شایان ذکر است که دنیای Metaverse ماهیتی غیر متمرکز دارد و از این رو هیچ نهاد یا سازمانی بر آن نظارت ندارد. به همین دلیل موضوع امنیت کاربران مطرح می‌شود که از طریق احراز هویت قابل انجام است. یعنی بلاکچین در این زمینه نیز اهمیت بسیار زیادی داشته و به خوبی تمامی کارها را انجام می دهد.

همانطور که اشاره شد ارز رایج در دنیای متاورس ارزهای دیجیتال است و به هیچ عنوان ارزهایی که در دنیای واقعی وجود دارد در متاورس معنایی ندارد به همین دلیل هر چه زمان می‌گذرد بازار ارزهای دیجیتال رونق بیشتری پیدا می کند.

اگر شما به یادگیری متاورس و نحوه کسب درآمد در آن علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج جامع آموزش متاورس را دریافت کنید تا به صورت گام به گام با متاورس و روش‌هایی که می‌توانید به وسیله آن‌ها به کسب درآمد برسید آشنا شوید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.