پکیج آموزش تجسم خلاق به صورت کامل

نوع فایل
PDF
حجم فایل
10 مگابایت
دسته بندی
22,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از بهترین و کاربردی ترین پکیج های روانشناسی با عنوان آموزش تجسم خلاق – چگونه نیروی تجسم خود را افزایش دهیم را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به روانشناسی و علوم رفتاری قرار دهیم.

آموزش تجسم خلاق – چگونه نیروی تجسم خود را افزایش دهیم

در محصول آموزش تجسم خلاق – چگونه نیروی تجسم خود را افزایش دهیم شما علاقه مندان به مباحث علمی روانشناسی با تکنیک ها و روش های افزایش و رشد تجسم خلاق آشنا خواهید شد.

انسان تبدیل به چیزی می‌شود که به‌ آن فکر می‌کند. روی هرچیزی تمرکز کنید، آن را جذب خواهید کرد. هرچیزی را که در ذهنتان مجسم کنید، می‌توانید انجامش دهید. تجسم کمک می‌کند بتوانید افکار و اعمال خود را هدایت کنید و با آگاهی، تمرکز و هدفمندی بیشتری زندگی کنید. بنابراین تجسم، روشی فوق‌العاده برای استفاده از نیروی خلاقیت افکار است و باعث می‌شود بتوانید از این نیروی قدرتمند برای بهبود همه‌ی جنبه‌های زندگی خود بهره ببرید.

هرکس قدرت تجسم خوبی داشته باشد، می‌تواند آگاهانه یا ناآگاهانه موفقیت را جذب کند. در ادامه با قدرت شگرف تجسم خلاق آشنا خواهید شد. این محصول به شما نشان خواهد داد که تجسم چیست و چگونه می‌توانید از آن برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود استفاده کنید. همچنین با خواندن این متن چند تکنیک ساده برای دستیابی به بهترین نتیجه را یاد خواهید گرفت.

تجسم خلاق چیست؟ آموزش تجسم خلاق

تجسم خلاق ، روشی بنیادی برای ایجاد واقعیت است.
واقعیتی که از ذهن مثبت الهام می گیرد. این روند، شامل استفاده از قدرت تفکر شما برای آگاهانه تصور کردن، ایجاد و جذب کردن آنچه که در زندگی قصد دارید تجربه کنید، می شود.
تجسم خلاق نوعی تمرین ذهنی است که می تواند برای پیشبرد موفقیت در هر حوزه زندگی استفاده شود.


پیشنهاد ویژه : آموزش کامل هیپنوتیزم درمانی بالینی


تجسم خلاق یعنی چه ؟

به طور خلاصه به این جمله که تجسم خلاق چیست؟
می توانیم، این طور پاسخ دهیم که تجسم خلاق فرآیندی است که اساس توانایی ذاتی شما برای آگاه ساختن واقعیت ایده آل شماست و متعهد کردن خود به انجام اقدامات الهام بخش به سوی نتیجه مورد نظر خواهد بود.

قدرت تجسم خلاق

برای آنکه قدرت تجسم را بهتر متوجه شوید مثالی کاملا واقعی برایتان میزنم:

محققان و دانشنمندان برای آنکه از قدرت تجسم باخبر شوند دست به آزمایش غیر انسانی زدند.

دانشمندان دو زندانی اعدامی را به دو درخت که رو به روی هم بودند بستند. چشم یکی از آن زندانی ها را با پارچه ای بستند در حالی که زندانی دیگر به او دید کامل داشت. رگ دست زندانی چشم بسته را زدند و زیر دستی که رگش را زده بودند یک سطل گذاشتند که خون دست آن زندانی در سطل بریزد.

پس از یک ساعت زندانی چشم بسته میمیرد.

تمامی این یک ساعت زندانی که به درخت رو برو بسته شد بود نظاره گر تمامی اتفاقات بود.

حالا اینبار آمدند و چشم زندانی که نظاره گر اتفاقات بود را با همان پارچه ای که چشم زندانی اول را بسته بودند بستند و سطلی مشابه سطل زندانی اول زیر دستان او گزاشتند و با پشت چاقو بر روی رگ او کشیدند بطور که زندانی تصور کند رگ او را نیز زده اند و جور صحنه سازی کردند که انگار از دست او نیز خون میرود.

پس از یک ساعت آمدند و دیدند زندانی دوم نیز مرد !

زندانی دوم تمامی اتفاقاتی که برای زندانی اول افتاده بود را در ذهن خود تجسم کرده بود و این باعث شد تا او نیز باور کند که رگ دستانش را زده اند.

تجسم خلاق به عنوان یکی از تمرینات قانون جذب استفاده میشود که به کمک آن میتوان به موفقیت رسید.

استفاده از تجسم خلاق برای دستیابی به اهداف در دوران قدیم نیز توسط مردم برتر جامعه استفاده می شد مردم عادی از تأثیر این تمرینات اطلاع نداشتند و اجازه داده نمی شد تا به آنها از تأثیر این تمرین فوق العاده گفته شد.

با کمک تجسم خلاق میتوانید به آسانی به اهداف خود برسید و رویاهایتان را برای خود محقق کنید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.