کارگاه آموزشی افسردگی و افسردگی اساسی ویژه کنکور

کارگاه آموزشی افسردگی و افسردگی اساسی ویژه کنکور
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه آموزشی افسردگی و افسردگی اساسی ویژه کنکور را برای شما کاربران گرامی قرار می دهیم.کسانی که قصد شرکت در آزمون ارشد و یا دکتری را دارند و زمان کمی برای خواندن مطالب دارند می توانند از این کارگاه آموزشی برای جبران استفاده نمایید و مبحث افسردگی را به صورت تخصصی و کاملاً کاربردی بیاموزند.

افسردگی اساسی چیست؟

احساس گرفته بودن و یا خستگی غیر عادی گاهی زیاد عجیب نیست، بخشی از زندگی است. اما اگر مدتی مدید هیچ چیزی بر روی شما تاثیر نداشته باشد و یا انگیزهای در شما ایجاد نکند، میتواند دلیلش این باشد که شما دچار اختلال افسردگی اساسی شده اید. برای این بیماری درمان وجود دارد.

اگر در طول دوهفته هر روز شما اندوهگین، گرفته و ناتوان باشید، میتواند به دلیل اختلال افسردگی اساسی باشد. اختلال افسردگی اساسی یک حالت بیماری است که شیوه تفکر و احساس شما را تغییر میدهد.

اگر شما دچار اختلال افسردگی اساسی باشید، عادی است که به سادگی خشمگین شوید و مشکل تمرکز داشته باشید. همچنین شما میتوانید مشکل تصمیم گیری، اضطراب و بی خوابی داشته باشید. شما بطور کلی زندگی را میتوانید سنگین و بی معنی احساس کنید.

اختلال افسردگی اساسی میتواند سطحی، معتدل یا عمیق باشد.اگر اختلال افسردگی اساسی شما از نوع سطحی باشد، با وجود اینکه حالتان خوب نیست، اغلب قادر به اداره خود در امور روزانه هستید.

اگر اختلال افسردگی شما معتدل باشد اداره امور روزانه مشکل تر است اما شما از عهده امور کاملا لازم بر می آیید. در هنگام اختلال افسردگی اساسی عمیق شما بزحمت میتوانید از بستر خود برخیزید.

کارهای ساده ای مانند تلفن کردن به کسی یا نامه های رسیده را باز کردن در این حالت اموری بنظر میرسند که ممکن نیست از عهده انجام آنها برآیید.

افرادی که دارای اختلال افسردگی اساسی، احساس ناامیدی و درماندگی دارند. این افراد فکر می کنند، دیگران به آنها اهمیت نمی دهند و نسبت به آنها بی توجه هستند.

احساس بی ارزشی و گناه کرده و نوعی تفکر سیاه و سفید و همه یا هیچ دارند، به طور مثال این فرد یا من را دوست دارد یا دوست ندارد، من آدم ارزشمندی هستم یا بی ارزشم. این افراد در مقابل تغییر مقاومند و به هیچ عنوان انعطاف پذیری ندارند.

افراد افسرده نگاهی تیره و تار نسبت به خود، آینده و جهان دارند. در کل با نگاهی بدبینانه اتفاقات زندگی را نگاه می کنند و مدام دچار خود گویی منفی (جملاتی مانند من یک بازنده هستم، آینده ای ندارم) می شوند.

به توانایی های خود اعتماد نداشته و اعتماد به نفس پایینی دارند. برخی افراد افسرده فکر می‌کنند که مرگ آنها به سود نزدیکانشان است و به خودکشی فکر می کنند.

پیشنهاد می شود برای فراگیری کامل مبحث افسردگی بر اساس DSM و تست های کنکور مربوط به افسردگی این کارگاه آموزشی را دریافت نمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.