دانلود سمینار دوست داشتن و عشق ورزیدن دکتر مجد

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
36 مگابایت
200,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های روانشناسی با عنوان دانلود سمینار دوست داشتن و عشق ورزیدن دکتر مجد را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

این سمینار یکی از سمینار های دکتر مجد است که در این سمینار ایشان در رابطه با عشق ورزیدن و دوست داشتن بحث و گفتگو می کنند و مبحث را به صورت خیلی روان بیان می کند.

ما کشوری هستیم که با آیین مهرورزی زندگی را شروع کردیم آیین پرستش مهر و سپس مزدک و سپس زدتشت.آیینی بود که ما یاد گرفتیم همواره دوست بداریم.منتهی حوادث زندگی باعث می شود تا افراد از دل و دماغ دوست داشتن بیفتند.برای مثال وقتی از 1000طرف به ما فشار وارد می شود و آدم دیگر دوست داشتن یادش می رود.


پیشنهاد ویژه:کارگاه روانشناسی ناکامی و شکست دکتر مجد

یا وقتی زن و مردی که ازدواج می کنند پس از مدتی شروع به دعوا می کنند و علت دعوا که بررسی می شود معلوم می شود که علت کم بودن نمک غذاست. ویا افرادی که مورد بررسی قرار گرفتند و در زندگی زناشویی هیچ مشکلی نداشتند از نظر هوشی در سطح پایینی قرار داشتند.

به قدری حیوانات مهربان اند که انسان از دیدن آنها حسادت می کند.ولی در زمانه ی اخیر انسان از مقام خود اندکی پایین تر آمده است و چرا اینقدر مردم نامهربان شده اند؟در حالی که در دوره ی سنگ مردم بسیار مهربان بودند ولی مردم تو خیابان چنان به هم تنه می زنند که دست ما از جایش کنده می شود. یا مردم در یک آپارتمان با هم مهربان نیستند یا وقتی پسری عاشق دختری می شود همه به او حمله می کنند که چرا تو عاشق شده ای؟ دکتر مجد در این سمینار روان شناسی در رابطه با هنر دوست داشتن و عشق ورزیدن گفتگو می کنند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.