دانلود فیلم آموزش زبان اسپانیایی سطح مقدماتی

دانلود فیلم آموزش زبان اسپانیایی سطح مقدماتی
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
366 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا یکی از پکیج های آموزش زبان با عنوان دانلود فیلم آموزش زبان اسپانیایی سطح مقدماتی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود فیلم آموزش زبان اسپانیایی سطح مقدماتی

مدرس فیلم آموزشی مکالمه زبان اسپانیایی سطح مقدماتی به صورت کاملاً تخصصی از ابتدا زبان اسپانیایی را آغاز کرده و شما زبان آموزان عزیز به صورت گام به گام می توانید آموزش زبان اسپانیایی را فراگیرید.

آموزش زبان اسپانیایی

همانطور که می دانید بیش از 60 درصد از افراد ساکن در حوزه آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی و حتی خود کشور اسپانیا به طور کامل به زبان اسپانیایی صحبت می کنند و به آن مسلط هستند.

زبان اسپانیایی ( español)، یا کاستیلی زبانی از خانوادهٔ زبان‌های رومی و یکی از پُرگویشورترین زبان‌های جهان است.طی آمار سال ۲۰۱۴ میلادی زبان اسپانیایی با ۴۷۰ میلیون نفر گویشور به عنوان زبان مادری، دومین زبان پرتکلم جهان است بعد از زبان چینی است. بزرگترین کشور اسپانیایی زبان از لحاظ تعداد گویشوران کشور مکزیک می‌باشد.

آموزش زبان اسپانیایی

در سال ۱۹۹۹، اسپانیایی زبان مادری ۳۵۸ میلیون نفر و مجموعاً ۴۱۷ میلیون گویشور بوده‌است.در حال حاضر این ارقام به ۴۰۰و ۵۰۰ میلیون نفر افزایش یافته‌اند. در ایالات متحده آمریکا حدود ۱۶ درصد جمعیت به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنند و زبان اسپانیایی زبان دوم کشور است.

تاریخچه زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی کاستیلی در اواخر قرن سوم پیش از میلاد توسط رومی‌ها وارد شبه جزیره ایبری شد؛ و پس از مدتی بیشتر زبان‌های بومی آن منطقه مانند باسکی را کنار زد. این زبان از گروه رومی زبان‌های ایتالیک یا لاتین می‌باشد و از اسپانیا و از طریق سیاست‌های استعماری پادشاهی اسپانیا در قرون وسطی و مناطق تحت سلطهٔ اسپانیا مانند آمریکای لاتین و برخی نقاط قاره آفریقا و آسیا کشیده شد. نخستین رمان شناخته شده در جهان را دن کیشوت می‌دانند که اثر یک اسپانیایی بنام سروانتس در قرون وسطی می‌باشد. این زبان مدت‌ها تحت فشار زبان عربی بسر می‌برد و واژگان بیشماری را از زبان عربی پذیرفته‌است.

جایگاه زبان اسپانیایی در کشور ما

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی عمدتاً به گستردگی آن بر می‏ گردد؛ این زبان علاوه بر کشور اسپانیا که کشور مادر آن است، از فیلیپین در قاره آسیا تا گینه نو استوایی در قاره آفریقا و کشورهای منطقه آمریکا مرکزی و جنوبی (البته به استثنا برزیل) را در بر می ‏گیرد. زبان اسپانیایی از نظر جمعیت متکلم، در رتبه بعد از زبان‏های چین ماندارین و انگلیسی قرار دارد و از لحاظ بین المللی رتبه دوم پس از زبان انگلیسی را دارا است و زبان دوم سازمان ملل و بسیاری از سازمان های جهانی دیگر است.

زبان اسپانیایی بعد از زبان انگلیسی که یکی از بین المللی ترین زبان ها در دنیاست و رتبه دو را به خود اختصاص داده است،حتی در ایالات متحده آمریکا نیز تعداد زیادی از افراد یا اسپانیایی هستند و یا به خاطر مهاجرت های افراد قاره آمریکای شمالی و جنوبی به آمریکا خود ساکنان آمریکا نیز مجبورند زبان اسپانیایی را برای برقراری ارتباط با افراد مهاجر فراگیرند و بتوانند مکالمات روزمره شان را انجام دهند.

بین زبان‏های غیرانگلیسی اروپایی، تنها زبانی است که در کشور ما شبکه تلویزیونی دارد و با توجه به ارتباطات سیاسی، تجاری، بازرگانی، فرهنگی و … که بین ایران و بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین برقرار است، بازار کار مناسبی در ایران برای افرادی که به این زبان مسلط هستند فراهم شده است. اگر ادبیات غنی، فرهنگ متفاوت و در عین حال مشابه ، ورزش (فوتبال)، تاریخ و عوامل دیگر را هم در نظر داشته باشیم، اهمیت یادگیری این زبان روشن تر می‏ گردد.

پس از مذاکرات حضوری و مکاتباتی که از سال ۹۲ صورت گرفت، کانون زبان ایران به عنوان اولین و تنها مرکز رسمی در ایران از طرف موسسه سروانتس برای برگزاری این امتحانات شناخته شد و آزمون بین المللی DELE در دو نوبت در سال در سطوح A1 تا C2 در کانون زبان ایران همزمان با بیش از ۱۰۰ کشور جهان برگزار می‏ شود.

فرهنگ اسپانیا

بدون شک،فرهنگ اسپانیایی یکی از غنی‌ترین فرهنگها در جهان امروز می‌باشد. فرهنگ سخن گفتن به زبان اسپانیایی مخلوطی از سنت و مدرنیته است و این کشور دارای برجسته‌ترین و خلاق‌ترین هنرمندان و نویسندگان است. یکی از میراث‌های برجسته در اسپانیا اتحاد بین سه زبان رسمی و محلی این کشور می‌باشد. این اتحاد بین سه زبان (catalan) و (Basque) ،(Galician) وجود دارد.

زبان آینده علم، دومین زبان بین الملی دنیا، زبان رسمی ۲۶ کشور جهان، جزو ۶ زبان رسمی سازمان ملل متحد، تکلم بیش از ۱۰% جمعیت دنیا تا سال ۲۰۵۰ به این زبان، زبان رسمی ۷۰۰ میلیون نفر درسراسر جهان به این زبان، داری بیشترین متقاضی برای تحصیل بعد از زبان انگلیسی، سومین زبان در دنیای اینترنت
با توجه به رونق روزافزون صنعت توریسم اسپانیا و بالا رفتن اهمیت افتصاد کشورهای اسپانیایی زبان در آمریکای جنوبی و ایالات متحده، حال حاضر بهترین زمان ممکن برای یادگیری زبان اسپانیایی است. تجارت های جهانی در آینده ای نزدیک نیاز بالایی به افرادی خواهند داشت که زبان اسپانیایی میدانند.
زبان اسپانیایی هم از نظر تعداد سخنوران پس از زبان چینی و هم از لحاظ تعداد افرادی است که در حال یادگیری این زبان هستند، پس از زبان انگلیسی در جایگاه دوم در دنیا قرار دارد؛ و این یعنی شما با یادگیری زبان اسپانیایی به جامعه عظیم اسپانیایی زبانان دنیا که بالغ بر ۷۰۰ میلیون نفر عضو دارد، خواهید پیوست.

هدف تولید مجموعه آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

با توجه به علاقه بسیار زیاد به یادگیری زبان اسپانیایی در ایران، گروه برنا اندیشان تصمیم گرفت که با توجه به این که هیچ منبع فارسی و کاملی در این زمینه وجود ندارد فیلم های آموزشی مکالمه زبان اسپانیایی را با متد جدید تولید کند. به طوری که حتی افرادی که هیچ دانشی از زبان اسپانیایی ندارند ولی دوست دارند این زبان را فراگیرند بتوانند از این مجموعه استفاده کامل را ببرند.

فیلم آموزش زبان اسپانیایی

آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

در این مجموعه که به یاری گروه برنا اندیشان تولید شد توجه بر این است که پایه زبان اسپانیایی به طور کامل محکم کوبیده شود و به ترتیب در دروس مختلف مباحث زیر تدریس شده است.

 • مقدمه
 • ضمایر فاعلی
 • صرف فعل
 • اسم
 • صفت
 • حروف تعریف
 • حروف اضافه
 • صرف فعل گروه های ar
 • صرف فعل گروه های er
 • صرف فعل گروه های ir
 • جملات مختلف در موقعیت های مختلف
 • جملات پرسشی
 • جملات امری
 • یادگیری ساعت
 • اعداد
 • ماه های سال
 • روزهای هفته
 • مکالمه به طور حرفه ای
 • و…

در مجموعه آموزش زبان اسپانیایی سعی بر این بوده است انواع جملات مختلف از قبیل سوالی،پرسشی،امری،منفی،به طور کامل و در موقعیت های مختلف به همراه چندین مثال تدریس شده است تا زبان آموز بتواند با استفاده از این جملات خواسته ها و نیازهایی که در ذهن خود دارد بتواند به زبان اسپانیایی بیان کرده تا به هیچ مترجمی نیاز نداشته باشد.

حتی در این مجموعه از لغات بسیار کاربردی مانند : افعال،کلمات پرسشی و کلماتی دیگر که بسیار در مکالمه روزمره زبان اسپانیایی استفاده می شود به کاربرده شده است.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.