دانلود کارگاه طراوت در زندگی زناشویی دکتر مجد

دانلود کارگاه طراوت در زندگی زناشویی دکتر مجد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
24 مگابایت
15,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان کارگاه طراوت در زندگی زناشویی دکتر مجد را جهت دانلود در اختیار شما کاربران گرامی علاقه مند به روانشناسی قرار می دهیم.

دکتر مجد در این سمینار در رابطه با ایجاد شادی و طراوت در زندگی زناشویی بحث و گفتگو می کنند.

آقای بریکنر می گوید، دو سال پیش، خانواده‌ام و من یک سبک زندگی مینیمالیستی (ساده) را پذیرفتیم. تصمیم گرفتیم وسایل زیادی که در منزل جمع شده بود مورد بازبینی قرار دهیم، زیرا بیش از حد پول، انرژی و وقت گران‌بهای ما را می‌گرفت؛ بنابراین، برای سفر، فروش، اهدا، بازیافت و یا حذف بسیاری از اموال غیر ضروری از خانه‌مان اقدام کردیم.

این یکی از بهترین تصمیماتی بود که ما تا به حال گرفته بودیم. هنگامی که شروع به حذف «این وسایل غیرضروری» از زندگی‌مان کردیم، یک جهان دیگر به روی ما باز شد. ما متوجه شدیم که زمان بیشتری برای چیزهایی که بیشتر ارزش دارد، داریم. حالا با توجه به این نتیجه؛ زمان بیشتری را دور میز شام صرف می‌کنیم، به‌عنوان یک خانواده طولانی‌تر پیاده روی کنیم و توانستیم تجربیاتی ارزشمند و جدید کسب کنیم: مثل یک آخر هفته کنار ساحل.اغلب موارد، ازدواج‌های ما از همین مسیر پیروی می‌کنند.

در ابتدا، هنگامی که ما هیچ چیز جز همدیگر نداریم، به‌شدت بر روابطمان در یک ازدواج سالم تمرکز می‌کنیم؛ اما همان‌طور که روابط ادامه پیدا می کند، «همین چیزها» شروع به جمع شدن می‌شوند و شروع به منحرف کردن ما از چیزهای ضروری برای ازدواج موفق می‌کنند. ناگهان، ما درباره ارزش خانه خودمان، بیشتر از ارزش رابطه‌مان نگران می‌شویم.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.