- برنا اندیشان - https://bornaandishan.ir -

تکنیک های موفقیت سخنرانی در اجتماعات – سخنرانی موفق در جمع

در این قسمت از پایگاه دانش فروشگاه برنا اندیشان [1] تصمیم داریم تا یکی دیگر از موضوعات بسیار کاربردی روانشناسی [2] با عنوان تکنیک های موفقیت سخنرانی در اجتماعات – سخنرانی موفق در جمع را در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مقالات روانشناسی قرار دهیم.

تکنیک های موفقیت سخنرانی در اجتماعات – سخنرانی موفق در جمع

در مقاله تکنیک های موفقیت سخنرانی در اجتماعات به صورت کامل روش های مربوط به فنون سخنوری در جمع افراد را به شما علاقه مندان به سخنرانی آموزش می دهیم.

مهارت سخنرانی در اجتماعات

سخنرانی یعنی انتقال افکار، احساسات و دانش بوسیله کلمات، به جمع یا گروهی به نحوی که این جمع و گروه، تحت تاثیر سخنران قرار گرفته و با وی هم جهت و همسو شوند. همچنین سخنوری یک مهارت است و صاحب این مهارت، چنان سخن می گوید که مستمعین را برای جنگ، کار، تحصیل، خدمت، رای دادن و… برانگیخته می کند یا آنان را از اموری مثل گناه، جرم و جنایت، تنبلی، ترس، حرص و تکبر و… باز می دارد.

مهارت سخنرانی قابل تقلید کردن نیست، شما می توانید جنبه های مثبت یک سخنرانی را از دیگران یاد بگیرید. ولی در نهایت باید خودتان باشید، با شخصیت منحصر به فردتان، روانشناسان جمله معروفی دارند که می گویند ” خودتان باشید شخصیت های دیگر قبلا پر شده است.”

تکنیک های مهم

اضطراب در سخنرانی

علاقه مند کردن مخاطبین به سخنرانی


پیشنهاد ویژه:کارگاه آموزش کامل فن بیان و سخنوری [4]

هدف سخنرانی

 

ظاهر و آراستگی سخنران

معرفی یار مهربان

کتاب مهارت های سخنرانی

کتاب مهارت های سخنرانی

نویسنده: برایان تریسی

ترجمه: ابوذر کرمی

تهیه و تنظیم: میترا نمازی

کارشناس ارشد روان شناسی بالینی