دانلود کتاب صوتی زندگی با عشق چه زیباست نوشته لئو بوسگالیا

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
117 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
2 جولای 2019
دسته بندی
۴,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار خواندنی با عنوان دانلود کتاب صوتی زندگی با عشق چه زیباست نوشته لئو بوسگالیا را برای دانلود در اختیا شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی زندگی با عشق چه زیباست نوشته لئو بوسگالیا

این کتاب اثری است که مهم ترین موضوع آن عشق است. نویسنده کتاب، دکتر «لئو بوسکالیا» چنان به عشق و اهمیت آن در زندگی انسانها معتقد است و طوری با ارائه مثال های زنده، شاد و مؤثر، ایمان به قدرت سازنده عشق را در خواننده می آفریند که حتی برای خوانندگان جدی و عبوس نیز در تایید اهمیت عشق مجالی باقی نمی ماند.

او به شما می آموزد که اگر صمیمانه انسانها را دوست بدارید، آنها هم شما را دوست خواهند داشت و این ضروری ترین و مفیدترین علمی است که هر انسانی برای انسان شدن باید بیاموزد. وی اعتقاد دارد خوشبختی تو بستگی به چگونگی احساسی دارد که تو نسبت به انسانها داری و این خود بسته به گفتار و رفتار و پندار تو است و خوشبختانه همه اینها در اختیار خود تو قرار دارد.

بخش هایی از کتاب زندگی با عشق چه زیباست

نویسنده کتاب، آن چنان به عشق و اهمیت آن در زندگی انسان ها معتقد است و طوری با ارائه مثالهای زنده، شاد و موثر، ایمان به قدرت سازنده عشق را در خواننده می‌آفریند که مجال تردید باقی نمی‌گذارد.


پیشنهاد ویژه:کارگاه شناخت و بررسی اسطوره های عشق

او به شما می فهماند و این عقیده را راسخ می کند که اگر صمیمانه انسانها را دوست بدارید آنها هم شما را دوست خواهند داشت و این ضروری ترین و مفید ترین علمی است که هر انسانی برای انسان شدن باید بیاموزد .

دکتر بوسگالیا این واقعیت مسلم را در ذهن ما بیدار می سازد که خوشبختی تو بستگی به چگونگی احساسی دارد که تو نسبت به انسانها داری و این خود وابسته به گفتار و رفتار و پندار تو است و خوشبختانه همه اینها در اختیار خود تو قرار دارد.

خودتان خوب می دانید در بین تمام جانوان روی زمین انسان تنها جانوری است که اختیار انتخاب رفتار و گفتار و پندار به او داده شده است.

بوسگالیا به صدای بلند و به صد زبان می گوید :ای حیوان با شعور چرا این حقی که تنها به تو داده شده برای کسب خوشبختی خود و دیگران استفاده نمی کنی، دوست بدار تا خوشبخت شوی

مطالعه بیشتر

   راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار KMPlayer استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 5 = 7