دانلود کتاب صوتی زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند


            دانلود کتاب صوتی زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
115 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
10 جولای 2019
دسته بندی
۵,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا یکی از بهترین کتاب های صوتی با عنوان دانلود کتاب صوتی زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند

کتاب زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند نوشته ی آ. کیهان نیا می باشد و موضوع آن ارتباط و زناشویی می باشد. هدف از نوشتن این کتاب ارائه ی نکات و توصیه هایی کاربردی و اساسی بر پایه ی روان شناسی خانواده و مشاوره ی زناشویی است تا با به کارگیری آن زن و مرد بتوانند بیش از پیش همدیگر را بشناسند و به یک رابطه ی گرم و صمیمی و عاشقانه تری برسند، همچنین در بخش هایی از کتاب با توصیه های مختص زنان و مردان در برابر یکدیگر، روش های ایجاد این صمیمیت و عشق بیشتر توضیح داده شده است.

خلاصه کتاب صوتی زنان و مردان عاشق چه کسی می شوند

کتاب صوتی «زنان و مردان عاشق چه کسی می‌شوند» اثر دکتر «اصغر کیهان نیا» است. در این کتاب صوتی دکتر کیهان نیا به زیبایی عشق را توصیف می‌کند و سپس بیان می‌دارد که مردها و زن‌ها عاشق چه ویژگی‌هایی در جنس مخالفشان می‌شوند.

عشق در تمام طول تاریخ مسئله‌ای سؤال‌برانگیز و جذاب بوده است. ما همیشه دیده و شنیده‌ایم که مردان و زنان در طول زندگی‌شان عاشق شخصی می‌شوند که ممکن است ازنظر دیگران جذابیتی نداشته باشد و یا بلعکس. این مسئله همیشه سؤال‌برانگیز بوده که چه ویژگی‌هایی در جنس‌های مخالف جذاب‌تر است و می‌تواند باعث شود عاشق او شوند؟

در این کتاب صوتی ویژگی‌های ظاهری و شخصیتی زیادی موردبررسی قرارگرفته است که خواندن آن خالی از لطف نیست و به دختران و پسران جوان توصیه می‌شود تا جنس مخالف خود را بهتر بشناسند. ویژگی‌های ظاهری همیشه موردتوجه انسان‌ها بوده است و نمی‌توان منکر این حقیقت شد که ظاهر برای زنان و مردان امر مهمی نیست. اما به این معنا نیست که ما یکسری ویژگی‌های ظاهری را در نظر بگیریم و آن را تنها ملاک زیبایی برای همه انسان‌ها بدانیم.

حقیقت این است که زیبایی ظاهری تنها یک امر سلیقه‌ای است. شاید یک آقا ازنظر برخی از خانم‌ها بسیار جذاب باشد و ازنظر عده‌ای دیگر یک ظاهر معمولی داشته باشد بنابراین سلیقه‌ای هر فرد در انتخاب ظاهر طرف مقابل تنها به خود او بستگی دارد. نکته مهم در ظاهر افراد که در بسیاری از مواقع ایجاد مشکل کرده است (البته موارد استثنا هم داریم) اختلاف ظاهری دو نفر است که اگر این اختلاف ظاهری زیاد باشد ممکن است مشکلات متفاوتی را ایجاد کند.

ازجمله استرس دائمی فردی که ازنظر ظاهری در درجه پایین‌تری قرار دارد و… اوضاع اقتصادی هم برای بسیاری از خانم‌ها و حتی آقایان ملاک انتخاب فرد است اما این بدان معنا نیست که انتخاب آن‌ها لزوما همراه با عشق بوده است. خیلی از انسان‌ها گمان می‌کنند که مردان و زنان تفاوت زیادی باهم دارند اما حقیقت این است که زنان و مردان تفاوت‌های بسیار کمی باهم دارند و شباهت‌های آن‌ها بیشتر از تفاوت‌هایشان است.

بنابراین در برخورد با جنس مخالف گمان نکنید که با موجودی فضایی در تعامل هستید. مردان به‌خصوص در جوامع مردسالار به‌گونه‌ای تربیت می‌شوند که فکر می‌کنند برای نشان دادن مردانگی‌شان باید عواطفشان را بروز ندهند، سرسخت و مغرور باشند و آسیب‌پذیر نباشند. اما عواطف نقش کلیدی را در جذب جنس مخالفشان بازی می‌کند.

زن‌ها مردان مهربان و عاطفی را دوست دارند بهتر جذب او خواهند شد. مردان مهربان برخلاف آنچه خیلی‌ها فکر می‌کنند قابل‌اتکاترند و وفای به عهد بیشتری دارند. همه انسان‌ها ضعف‌هایی دارند همه گاهی شکست می‌خورند و آسیب‌پذیر هستند، همه دوست دارند موردتوجه و نوازش قرار گیرند پس اینکه مردها نقاب به چهره بزنند و زیر بار حرف‌های جامعه‌ای بروند که آن‌ها را از تمام این مسائل انسانی منع می‌کند جذابیت چندانی نخواهند داشت. زنان و مردان عاشق کسی نمی‌شوند که مدام از درگیری‌های کاری‌اش سخن می‌گوید. برای آن‌ها این فرد هرچقدر هم قابل‌درک ولی کسل‌کننده است و زده‌شان می‌کند. آن‌ها ترجیح می‌دهند وقت آزادشان را با کسی بگذرانند که شوخ و پرانرژی است، کلام مثبتی دارد و مدام از روزگار و کار و اقتصاد گله و شکایت نمی‌کند.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی اسرار زنان موفق اثر نیاز جاودانی

ما در زمانه‌ای به سر می‌بریم که اکثر انسان‌ها کم یا زیاد مشکلات اقتصادی خودشان را دارند و ترجیح می‌دهند که زمان‌هایی را برای فراغت و تجدید روحیه‌شان بگذارند. پس افرادی که اهل غرولند دائمی هستند جذابیتی نخواهند داشت. مردان و زنان عاشق فردی می‌شوند که آن‌ها را موردستایش و تمجید قرار دهد، فردی که اعتمادبه‌نفس آن‌ها را تقویت کند و به آن‌ها انرژی مضاعف بخشد. تعریف و تمجید و نه مجیزگویی از فردی که می‌خواهید او را به‌سوی خودتان جذب کنید راه‌کار مناسبی خواهد بود. مردان و زنانی که از اعتمادبه‌نفس حقیقی برخوردارند و از استقلال برخوردارند بسیار جذاب و دوست‌داشتنی هستند. مردانی که باگذشت سنی از آن‌ها هنوز هم تحت حمایت و کنترل خانواده هستند هیچ‌گاه برای جنس مخالف جذاب نخواهند بود. مردان و زنان خلاق و هنرمند برای بسیاری از انسان‌ها جذاب هستند. آن‌ها عواطف و احساسات خود را به‌خوبی باهنرشان درمی‌آمیزند و نشان می‌دهند. زنان عاشق مردانی می‌شوند که اهل خانه و خانواده باشند. مردانی که بشود روی آن‌ها برای یک‌عمر حساب باز کرد. زنان کمتر به دنبال روابط زودگذر هستند و فردی را می‌خواهند که آن‌ها را برای روابط کوتاه‌مدت نخواهد.

مردان شوخ‌طبع و خوش‌صحبت همیشه موردتوجه بسیاری از خانم‌ها قرار می‌گیرند زیرا حس شنوایی در زنان بسیار مهم است و بر عاشق شدن آن‌ها تاثیر زیادی دارد. بنابراین مردان خوش‌صحبت و مردانی که عشقشان را علاوه بر عمل در کلام نیز بازگو می‌کنند بیشتر موردتوجه زنان قرار می‌گیرند. انسان‌ها دارای علائق، خواسته‌ها و حریم شخصی مختص به خود هستند که دوست ندارند کسی در آن سرک بکشد و درصدد تغییر آن برآید بنابراین فردی را در کنارشان می‌خواهند که به این مسائل احترام بگذارد و به‌اصطلاح به او گیر ندهد و به او مشکوک نباشد.

مردان از زنان بسیار احساساتی و دل‌نازک خوششان نمی‌آید. هر چیزی باید در اعتدال باشد و زنانی که بسیار زودرنج و حساس و احساساتی هستند موردتوجه چندانی قرار نمی‌گیرند. برخی از زنان عادت دارند که زیاد به همسر خود بچسبند و او را لحظه‌ای تنها نمی‌گذارند و بسیار فرد وابسته‌ای هستند. چنین زن‌هایی مردان را کلافه می‌کنند. گاهی تنهایی و استراحت برای هر دو طرف لازم است. مرتب و خوشبو بودن یکی از ملاک‌هایی است که اکثر انسان‌ها به آن توجه زیادی دارند. این به آن معنا نیست که در رسیدگی به‌ظاهر خود افراط به خرج دهید. افراط‌وتفریط در هیچ کاری جالب نیست.

به این معنی است که همیشه مرتب و منظم و خوش‌بو باشید و به بهداشت فردی خود توجه نشان دهید. شنونده خوبی باشید تا بتوانید دیگران را به‌سوی خود جذب کنید. هم مردان و هم زنان مخصوصا زنان بسیار دوست دارند که طرف مقابلشان شنونده خوبی باشد و به حرف‌های او اهمیت بدهد. حسود نباشید و همین‌طور حس حسادت را در طرف مقابلتان ایجاد نکنید. زمانی که عاشق می‌شوید و عهده‌دار تعهدی شدید یکی از مسائلی که باید برای حفظ عشقتان در نظر بگیرید محدود کردن روابطتان با دیگران است. این هیچ‌گاه بدان معنا نیست که شما با کسی در ارتباط نباشید و یا روابطتان را به همه قطع کنید. خیر تنها به آن معنا است که کاری نکنید که طرف مقابلتان حساس و آزرده‌خاطر شود. محترم باشید و احترام طرف مقابل و خانواده او را حفظ کنید. این نکته بسیار مهمی برای جذب افراد است و قطعا این مسئله نباید تظاهر باشد.

قسمتی از کتاب زنان و مردان عاشق چه کسی می‌شوند

یک روز نامزدی بهتر از یک سال دوران ازدواج است. بعد از یک سال زندگی زناشویی، دیگر زن و مرد به فکر زیبایی صورت هم نمی‌افتند و برعکس متوجه خلق‌وخو و رفتار یکدیگر می‌شوند. در عشق انسان به‌جز خودش به کسی فکر نمی‌کند. تنظیم زندگی زناشویی بین دو نفر که از دو تربیت مختلف برخوردارند چندان آسان نیست. وقتی یک خواهر و برادر که در یک‌خانه بزرگ‌شده‌اند اختلاف دارند، پس چرا باید زن و مردی که از دو خانواده مختلف هستند همیشه یکسان فکر کنند؟ آنچه مهم است قبول اختلاف‌نظر و آمادگی برای حل‌وفصل مسالمت‌آمیز آن‌ها است.

در این کتاب می خوانید:

 • چگونه به قلب همسرتان وارد شوید تا برای همیشه نیاز واقعی او باشید.
 • چگونه روابط گرم می‌ماند و ابدی کردن عشق تمهیداتی می‌طلبد.
 • روان‌شناسی خود و جنس مقابلتان را بیاموزید تا همیشه تفاهم داشته باشید.
 • واریز عاطفی که بنیان یک عشق را محکم می‌کند، یعنی چه؟ شرط‌ها چگونه است؟
 • مشخصات یک سنگ‌صبور ایده‌آل که همیشه در خاطره‌ها باقی می‌ماند، چگونه است؟
 • زنان و مردان کنونی چگونه می‌اندیشند و چه چیزی آن‌ها را خوشحال می‌کند؟
 • سرانجام چگونه می‌توان یک ازدواج موفق و شاداب داشت؟

مطالعه بیشتر

   راهنمای دانلود
 • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
 • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
 • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
 • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار KMPlayer استفاده کنید.
 • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 24 = 29