کتاب صوتی پنج زبان عشق نوجوانان اثرگری چاپمن


            کتاب صوتی پنج زبان عشق نوجوانان اثرگری چاپمن
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
98 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
24 آوریل 2019
دسته بندی
۵,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی کاربردی و آموزشی با عنوان کتاب صوتی پنج زبان عشق نوجوانان اثرگری چاپمن را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم برنا اندیشان قرار دهیم.

درباره کتاب صوتی پنج زبان عشق نوجوانان اثرگری چاپمن

سال‌ها پیش از من پرسیدند: پس چه وقت قصد دارید کتابی راجع به تربیت و اصلاح رفتار نوجوانان بنویسید؟ پاسخ دادم: وقتی فرزندانم به سلامت از این دوره گذشتند.

جالب است بدانید، نسل حاضر در تربیت فرزندان بخصوص نوجوانان خود بهت‌زده و حیران است، خشونت نوجوانان و جوانان یکی از عوامل بهت و حیرت والدین محسوب می‌شود که از اخبار هر روز می‌شنویم و اثرات آن را می‌بینیم. به راستی که خودکشی، کشتار همسالان و حتی والدین به شکل یک مسأله عادی درآمده و عمومی شده است.

در این کتاب، اهمیت عشق در تربیت و پرورش کودکان از نظر روانشناسی بررسی شده و راه‌های رفتار محبت‌آمیز با کودکان نشان داده می‌شود.

به تصریح کتاب: زبان اصلی عشق کودک شما هر چه باشد، او نیازمند آن است که این عشق از یک راه ـ راه بی‌قید و شرط ـ ابراز شود. عشق بی‌قید و شرط نور هدایتگری است که راه تاریک را روشن می‌کند و ما و والدین را قادر می‌سازد تا ببینیم کجا هستیم و برای پرورش کودک‌مان چه کار باید بکنیم. بدون وجود این نوع عشق، پدران و مادران گیج و سردرگم می‌شوند و راه خود را گم می‌کنند…

در قسمت های قبلی وب سایت برنا اندیشان کتاب صوتی پنج زبان عشق همسران را برای دانلود قرار دادیم که می توانید از طریق لینک زیر به آن کتاب دسترسی داشته باشید.


پیشنهاد ویژه: کتاب صوتی 5 زبان عشق همسران

کودکان اساسا موجوداتی عاطفی هستند و اولین درک آن‌ها از دنیا عاطفی است. چندین بررسی اخیر نشان داده که وضعیت عاطفی ما در حتی بر جنین داخل رحم اثر می‌گذارد. جنین به خشم یا شادمانی مادر پاسخ می‌دهد. همچنان که کودکان بزرگ‌تر می‌شوند فوق‌العاده نسبت به حالت عاطفی والدین خود حساس می‌شوند…

با نوجوان خودمان چگونه رفتار کنیم؟

این سوال بسیاری از خانواده هاست و جواب آن را دکتر “گری چاپمن” در کتاب “پنج زبان عشق نوجوانان” نوشته است.

“پنج زبان عشق” مجموعه ای از کتاب ها درباره روابط مبتنی بر عشق و دوستی بین والدین و کودکان، والدین و نوجوانان، همسران و … است و “پنج زبان عشق نوجوانان” یکی از این کتاب هاست.

در این کتاب به والدین یاد داده می شود که چگونه با فرزند نوجوان خود رابطه دوستانه و عاشقانه برقرار کنند.
در “پنج زبان عشق نوجوانان” والدین یاد می گیرند چگونه زبان اصلی عشق نوجوان شان را پیدا و بین خود و او صمیمت و اعتمادی پایدار ایجاد کلام تأیید آمیز، تماس فیزیکی، وقت گذاشتن به یکدیگر، خدمت به یکدیگر و هدیه دادن، 5 زبان عشقی هستند که دکتر چاپمن بر اساس دانش روان شناسی و سال ها تجربه عملی در این کتاب معرفی کرده است. او در عین استناد به یافته های علمی، خاطراتی از مشاوره های خود به خانواده ها را نیز ذکر کرده است که در تفهیم مطلب بسیار کاربردی است.

اگر پدر و مادری با فرزند نوجوان هستید یا معلمی که با نوجوانان سر و کار دارد، پیشنهاد می کنیم این کتاب صوتی را گوش دهید.

مطالعه بیشتر

   راهنمای دانلود
 • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
 • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
 • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
 • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار KMPlayer استفاده کنید.
 • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 4