دانلود کتاب صوتی خط تیره آیلین اثر ماه منیر کهباسی


            دانلود کتاب صوتی خط تیره آیلین اثر ماه منیر کهباسی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
116 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
21 می 2019
دسته بندی
۴,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی جذاب و پر طرفدار با عنوان دانلود کتاب صوتی خط تیره آیلین اثر ماه منیر کهباسی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی خط تیره آیلین اثر ماه منیر کهباسی

کتاب خط تیره آیلین نوشته‌ی ماه منیر کهباسی است. ناشر درباره کتاب آورده است: «رمان خط تیر آیلین با میهمانی دوره‌ای زن‌ها شروع می‌شود. ریخت و پاش و سر و صدای میهمانی به سکوت و خلوت مهرانگیز می‌رسد. شکست عشقی فرانک ــ خواهر مهرانگیز ــ گره اصلی نیست ولی محور پنهان این رمان است. گره اصلی داستان با آمدن آیلین شکل می‌گیرد. صمیمت همسر مهرانگیز با آیلین، روابط آن‌ها را سردتر می‌کند تا اینکه فردین به ایران برمی‌گردد و… .


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی با تو باید دروغگو باشم

انسان‌های دگرگون شده با زمان و عشق‌هایشان، انسان‌های جامانده از زمان و عشق‌هایشان. انسان‌های پیش افتاده از زمان و عشق‌هایشان، انسان‌های …. و که می‌داند کدام راه از این هزار راه تو در تو ختم به افسوس نیست. این کتاب جذاب و ژرف ، مجالی است برای دیدن دیگر باره خود، دیگر و ما.» در قسمتی از کتاب می‌خوانیم: «پرده را کنار کشید. پروانه‌های خامه‌دوزی توی چین‌ها جمع شدند. پدر روی پایین‌ترین پله حیاط نشسته بود. از پنجره اتاق فرانک، او کوچک به نظر می‌آمد. مادر قوطی نقره‌ای سیگار را باز کرد. سیگاری در آورد، آتش زد و از اتاق بیرون رفت. بهنام تا آشپزخانه همراهم می‌آید. صندلی را عقب می‌کشم. می‌نشینم. گوجه و خیار را روی آدم‌های کوچک و رنگی کاسه چینی خرد می‌کنم. آبغوره و روغن زیتون می‌ریزم. بهنام کاهوهای خرد شده را توی ظرف خالی می‌کند و قاشق می‌کشد به آدم‌های کوچک و رنگی بشقاب، بعد بی‌آن که حرفی بزند می‌نشیند.

درباره کتاب صوتی خط تیره آیلین

کتاب صوتی خط تیر آیلین با میهمانی دوره‌ای زن‌ها شروع می‌شود. ریخت و پاش و سر و صدای میهمانی به سکوت و خلوت مهرانگیز می‌رسد. شکست عشقی فرانک ــ خواهر مهرانگیز ــ گره اصلی نیست ولی محور پنهان این رمان است. گره اصلی داستان با آمدن آیلین شکل می‌گیرد. صمیمت همسر مهرانگیز با آیلین، روابط آن‌ها را سردتر می‌کند تا اینکه فردین به ایران برمی‌گردد و… . انسان‌های دیگرگون شده با زمان و عشق‌هایشان، انسان‌های جامانده از زمان و عشق‌هایشان. انسان‌های پیش افتاده از زمان و عشق‌هایشان، انسان‌های …. و که می‌داند کدام راه از این هزار راه تو در تو ختم به افسوس نیست. این کتاب جذاب و ژرف ، مجالی است برای دیدن دیگر باره خود، دیگر و ما.

بخشی از  کتاب خط تیره آیلین

هفته بعد مادر علف‌ها را که سوزاند گفت: «خوب نیست توی باغچه گل حنا بکاریم؟» پرده را کنار کشید. پروانه‌های خامه‌دوزی توی چین‌ها جمع شدند. پدر روی پایین‌ترین پله حیاط نشسته بود. از پنجره اتاق فرانک، او کوچک به نظر می‌آمد. مادر قوطی نقره‌ای سیگار را باز کرد. سیگاری در آورد، آتش زد و از اتاق بیرون رفت. بهنام تا آشپزخانه همراهم می‌آید. صندلی را عقب می‌کشم. می‌نشینم. گوجه و خیار را روی آدم‌های کوچک و رنگی کاسه چینی خرد می‌کنم. آبغوره و روغن زیتون می‌ریزم. بهنام کاهوهای خرد شده را توی ظرف خالی می‌کند و قاشق می‌کشد به آدم‌های کوچک و رنگی بشقاب، بعد بی‌آن که حرفی بزند می‌نشیند. برایش چای می‌ریزم. انگشتش را به لبه لیوان می‌کشد. حرفی نمی‌زند. سه بشقاب روی میز می‌گذارم. نانسی پای بهنام را بو می‌کشد. پف می‌کند و یکی از چشم‌هایش را می‌بندد. شیر ته پارچ را توی ظرف سفالی‌اش خالی می‌کنم. توی بشقاب فرانک سیب‌زمینی سرخ شده و دو تکه کوچک ماهی می‌گذارم. شعله گاز را خاموش می‌کنم. روی سررفته سوپ نمک می‌ریزم. می‌گویم: «این بار اگر آمد…»

مطالعه بیشتر

   راهنمای دانلود
 • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
 • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
 • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
 • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار KMPlayer استفاده کنید.
 • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 1