دانلود فیلم کلمبوس با کیفیت HD

دانلود فیلم کلمبوس

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از برترین فیلم های سینمایی ایرانی با عنوان دانلود فیلم کلمبوس با کیفیت HD را برای دانلود در اختیار شما علاقه مندان به فیلم و سینما قرار دهیم.

دانلود فیلم کلمبوس با کیفیت HD

کلمبوس فیلمی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی هاتف علیمردانی ساختهٔ سال ۱۳۹۷ است.فیلم کلمبوس به کارگردانی هاتف علیمردانی Hatef Alimardani در سال 1397 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر کمدی وخانوادگی می‌باشد در فیلم کلمبوس فرهاد اصلانی، سعید پورصمیمی و شبنم مقدمی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فرهاد اصلانی که یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران است، در فیلم حضور دارد. شبنم مقدمی پرکار که اخیراً « اکسیدان » را بر پرده سینماها داشت نیز بازیگر فیلم است. هانیه توسلی هم که در همین ماه « گرگ بازی » از او به اکران درآمد نیز در فیلم حضور دارد. مجید صالحی هم که امسال بین کمدی و درام در رفت و آمد بوده نیز بازیگر فیلم است. اگر از قدیمی های سینمای ایران باشید، سعید پورصمیمی را هم خواهید شناخت.

این فیلم در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ در سینماهای ایران اکران شده‌است.

خلاصه داستان

خانواده‌ای که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند و چندین سال در انتظار اقامت در این کشور هستند که یکی از اعضای فامیل قرار است برایشان این کار را انجام دهد با تغییر رییس جمهور و تصویب قانون جدید منع مهاجرت ایرانی‌ها درگیر مشکلاتی می‌شوند…این فیلم مشکلات مهاجرت از ایران به کشورهای غربی را به نمایش می‌کشد..

حشمت الله خان به همراه دو فرزندش و عروس و داماد و نوه هایش در یک خانه باغی زندگی می کنند. فرزند سوم حشمت الله خان، ناصر، مدت هاست که در کلمبوس اوهایو زندگی می کند و با کمک بردار خود منوچهر در ایران که دفتر مهاجرت دارد در پی انجام مقدمات مهاجرت سایر اعضای خانواده هستند. گرین کارت های حشمت الله خان و هاله و فرزند خردسالش صادر می شوند و…

مطالعه بیشتر