قوانین همکاری در فروش

قرارداد فی مابین برنا اندیشان و ناشر

ماده 1. طرفین قرارداد

قرارداد حاضر فیمابین برنا اندیشان و شما کاربر عزیز که از این پس در این قرارداد «ناشر» نامیده می‌شود، بر اساس ماده 10 قانون مدنی و به شرح مفاد ذیل منعقد گردید.

ماده 2. تعاریف

2-1 سامانه:سامانه همکاری در فروش، سامانه ای است که بر روی پلتفرم برنا اندیشان به آدرس www.bornaandishan.ir ایجاد شده است. عضویت در آن به ناشر این امکان را می دهد که از وب سایت، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود درآمدزایی نماید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند، ناشر نامیده می شوند.

2-2 پلتفرم: وب سایت برنا اندیشان به آدرس www.bornaandishan.ir است و شامل نرم افزار، اپلیکیشن، سرویس ها، داده ها و طراحی های موجود در آن می‌باشد.

2-3 شبکه: وب سایت، شبکه اجتماعی و نرم افزارهای آنلاین ناشر که ناشر اقدام به انتشار لینک اختصاصی خود بر روی آن می کند.

ماده 3. موضوع قرارداد

عبارت است از ارائه لینک اختصاصی دسترسی به محصولات بر روی پلتفرم برنا اندیشان به ناشر، جهت انتشار آن توسط ناشر در شبکه خود.

ماده 4. مدت قرارداد

از تاریخ ثبت نام آغاز شده و همواره می توانید به عنوان بازاریاب فعالیت خود را ادامه دهید.

ماده 5. نحوه اجرای کار

5-1 همزمان با امضا قرارداد توسط ناشر، برنا اندیشان در سامانه، یک لینک اختصاصی در اختیار ناشر قرار می دهد. این لینک در واقع محصولات پیشنهادی پلتفرم برنا اندیشان را معرفی می نماید که مطابق با موضوع فعالیت شبکه ناشر، کالاهای مرتبط را در بر می گیرد. ناشر با قراردادن لینک اختصاصی خود در شبکه خود، می تواند درآمد زایی کند.

5-2 در صورت ورود مشتریان به پلتفرم برنا اندیشان از طریق لینک اختصاصی ناشر و ثبت سفارش خرید، ناشر به ازای هر خرید مشتری مبلغ مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده به عنوان کمیسون دریافت خواهد نمود. برنا اندیشان می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای ناشر فراهم آورد. البته برنا اندیشان تعهدی در این خصوص ندارد.

5-3 ارتباطات ناشر و برنا اندیشان در حوزه موضوع قرارداد به صورت الکترونیکی و از طریق ایمیل رسمی اعلام شده طرفین و یا در فضای اختصاص داده شده به ناشر در سامانه صورت می پذیرد؛ علاوه بر آن مکاتبات و ابلاغ ها به نشانی قراردادی ناشر نیز معتبر محسوب می‌شود. شماره حسابی که ناشر در پروفایل خود ثبت می‌کنند، رسمی و مورد تایید ناشر است و تمام واریزهای شرکت به آن ها صورت می‌گیرد.

ماده 6. وجوه قرارداد

با توافق طرفین به ازای خرید هر مشتری وارد شده به پلتفرم برنا اندیشان از طریق لینک اختصاصی ناشر، کمیسیون اعلام شده از میزان خرید کاربر، متعلق به ناشر بوده و پس از کسر کسورات قانونی مربوطه به حساب وی واریز خواهد شد. تعیین کمیسیون ها در پنل صورت میگیرد و مبنای تعیین محاسبات، کمسیون‌های درج شده در پنل می باشند.

ماده 7. شرایط پرداخت

7-1 درآمد ناشر بر اساس نرخ های اعلام شده، به صورت روزانه محاسبه می شود و ناشر به درخواست خود می تواند درخواست واریز داده به این شکل که مبلغ به حساب بانکی فرد واریز گردد و یا به صورت شارژ داخل کیف پولش در وب سایت برنا اندیشان ذخیره گردد.

7-2 برنا اندیشان در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت و نرخ کمیسیون و میزان جرایم را اصلاح نماید. ناشر قادر به مشاهده سوابق تغییرات آن در پلتفرم خواهد بود. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی ناشر بوده و ناشر در این خصوص حق هرگونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

7-3 درآمد ناشر از این قرارداد تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی ناشر به حد نصاب معین شده، نزد برنا اندیشان به صورت امانت باقی خواهد ماند. به این مبلغ هیچگونه سودی تعلق نخواهد گرفت.

7-4 چنانچه با نظر برنا اندیشان، ناشر از مقررات درج شده در این قرارداد تخطی نماید، به میزان هر تخلف براساس جدول جرایم، از مطالبات احتمالی ناشر کسر خواهد شد.

7-5 در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، مبلغ تخفیف از مبلغ کل کمیسیون‌های قابل پرداخت به ناشر، کسر خواهد شد. ناشر در این خصوص به برنا اندیشان این اجازه را می دهد که در آینده، نحوه محاسبه کمسیون سفارش‌های دارای کد تخفیف را تغییر دهد.

ماده 8. تعهدات و حقوق ناشر

8-1 ناشر متعهد است به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل، شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در قسمت حساب کاربری خود وارد نمایند. در صورت عدم تطابق اطلاعات، برنا اندیشان مسئولیتی در خصوص پرداخت درآمد ناشر و همچنین مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت. برنا اندیشان اطلاعات ناشر را راستی آزمایی نموده و در صورت عدم تطابق اطلاعات، علاوه بر انسداد دسترسی ناشر، مسئولیت در خصوص واریز وجوه قبلی نخواهد داشت.

8-2 ناشر متعهد است جهت آگاهی از هرگونه تغییرات، هر روز سامانه را مشاهده کند و برنا اندیشان هیچگونه مسئولیتی نسبت به ادعای عدم آگاهی ناشر از تغییرات نداشته و ناشر ملزم به تبعیت از تغییرات است. هرگونه اصلاحیه یا الحاقیه یا تغییر از جمله تغییرات در هزینه ها و جریمه ها، در سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

8-3 شبکه ناشر برای پذیرش در سامانه، باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد، در غیر اینصورت توسط برنا اندیشان تایید نخواهد شد:

  • از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛
  • دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد؛
  • دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛
  • در زمان بررسی توسط برنا اندیشان در دسترس باشد؛
  • جزو سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رتبه(Rank) و موارد مشابه نباشد؛
  • حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد؛
  • حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد؛
  • فعالیت سیاسی نداشته باشد؛
  • مطابق با قوانین و مقررات حاکم بر کشور باشد؛

8-4 ناشر اقرار نمود که از ممنوعیت بهینه سازی گوگل روی کلمه برنا اندیشان مطلع است.

8-5 ناشر اقرار و اظهار می دارد که شبکه خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می کنند.

8-6 ناشر مسئولیت هر گونه هزینه های ناشی از ورود و عضویت در سامانه و انجام بازاریابی بر روی شبکه خود را مانند هزینه های پرداخت اینترنت، خرید و تمدید دامنه (Domain) و دیگر هزینه های مرتبط با نگهداری وب سایت را شخصا به عهده دارند و برنا اندیشان هیچ گونه مسئولیتی در پرداخت آن ها ندارد.

8-7 ناشر حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط برنا اندیشان را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت. همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای شبکه خود را در دامنه و شبکه های دیگر قرار ندهند. ناشر باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نماید. در صورت اطلاع ناشر از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور خود، متعهد است در اسرع وقت برنا اندیشان را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت های قانونی ناشی از این امر بر عهده ناشر است.

8-8 از آنجایی که برنا اندیشان حق تغییر شرایط این قرارداد را در طول مدت قرارداد دارد و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط برنا اندیشان در سامانه اعلام می شوند که به منزله ی ابلاغ به ناشر هستند، ناشر متعهد است تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی سامانه، به منزله اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می‌شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی‌باشد.

8-9 ناشر متعهد به حفظ محتواها و کدهایی که برنا اندیشان به وی تخصیص می دهد است و مجاز به هیچگونه تغییری در کدهای نمایش و محتواها اعم از نگارش، عکس، قیمت و.. نمی‌باشد.

8-10 ناشر متعهد است بدون اخذ تایید کتبی برنا اندیشان (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری برنا اندیشان در ایمیل های خود URL ،  Source Code نامه ها، سایت خود (به جز محدوده ی لینک اختصاصی) استفاده ننماید. ناشر متعهد است این اطمینان را حاصل نماید که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز ارتباط در خوزه قرارداد حاضر و در بستر سامانه (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننماید. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می‌شود.

8-11 ناشر اجازه استفاده از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق را نخواهد داشت. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده ناشر می‌باشد.

8-12 ناشر می بایست در صورت لزوم، ارتباط خود با برنا اندیشان را با عنوان “عضویت در سامانه” روشن و اعلام دارد و در شبکه خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین یه هیچ عنوان، حق اظهار همکاری با برنا اندیشان و روابطی از قبیل نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری را ندارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، ناشر شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به برنا اندیشان و برند و اعتبار آن وارد شود، می‌باشد. در این موارد برنا اندیشان به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آن ها از مطالبات ناشر اقدام می نماید.

8-13 ناشر متعهد است از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیر واقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند. در صورت مشاهده نقض این تعهد، برنا اندیشان می تواند علاوه بر الزام ناشر به جبران خسارات، دسترسی به سامانه را برای ناقض تعهد مسدود نماید و ناشر در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

8-14 ناشر متعهد است کدها و لینک‌های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهد.

8-15 ناشر متعهد است کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های شبکه خود قرار ندهند.

8-16 آنجایی که ناشر موظف به اخذ نام کاربری در سامانه مطابق با نام دامنه و شبکه خود است، متعهد است که از نام‌ های کاربری‌ متعدد استفاده ننماید. مغایرت در این امر موجب انسداد دسترسی ناشر از سوی برنا اندیشان می‌باشد.

8-17 ناشر متعهد است در صورتی که برای به دست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آن ها به شبکه، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه ای استفاده می کند، آن را به اطلاع مشتریان برساند. برنا اندیشان در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند. در صورت اثبات نقض این تعهد دسترسی ناشر قطع خواهد شد.

8-18 برنا اندیشان در خصوص موارد ذیل در مقابل ناشر و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت:

1. هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی شبکه ناشر ایجاد شود.

2. هرگونه مطلبی که دارای کپی رایت و ناقض حقوق اشخاص ثالث است و ناشر بدون اجازه‏ صاحب اثر آن را در شبکه خود منتشر نموده است.

3. هرگونه تلاشی که ناشر برای نفوذ به شبکه دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در شبکه آن ها (هک کردن) انجام دهد.

4. هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی شبکه انجام شود.

5. هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در شبکه ناشر ظاهر می‌شود و به نمایش در می آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص می‌باشد:

الف) ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

6. هرگونه تبلیغ یا استفاده ای که از شبکه ناشر در فضاهای مجازی و یا حقیقی می‌شود.

7. در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی ناشر در موارد فورس ماژور.

8-19 در صورت مشاهد موارد بند فوق، برنا اندیشان بلافاصله دسترسی ناشر را مسدود خواهد نمود.

8-20 ناشر توافق و اظهار می دارند که برنا اندیشان در خصوص انجام موارد ذیل مجاز بوده و ناشر حق هرگونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط نمود:

1. برنا اندیشان می تواند شبکه ناشر را مانیتور و نظارت نماید، اطلاعات مربوط به سامانه ناشری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهد.

2. برنا اندیشان می تواند بر شبکه ناشر جهت اطمینان از مطابقت آن ها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نماید.

3. برنا اندیشان می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه به شبکه های ناشر احداث و یا اداره نماید و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در سامانه ممانعتی برای برنا اندیشان وجود ندارد.

4. سیاست های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در سامانه قرار خواهد گرفت که ناشر موظف به رعایت این موارد است.

5. تعهدات اختصاصی ناشر و یا سیاست های کلی این پروژه و این قرارداد ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که در سامانه به اطلاع ناشر خواهد رسید و از این حیث، ناشر حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می تواند به همکاری خود خاتمه دهند.

6. ناشر اقرار می دارد که بین او و برنا اندیشان هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.

7. در صورتی که ناشر هر یک از شروط این قرارداد را نقض نماید، برنا اندیشان می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به ناشر پرداخت نماید را متوقف نموده و نقض قراردادی ناشر چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات احتمالی ناشر جبران خسارات بنماید. در این خصوص، ناشر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز از طریق مراجعه به مراجع قضایی ذیصلاح قابل مطالبه خواهد بود.

8. چنانچه ناشر مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این قرارداد شود و یا خارج از تعهدات آن عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی، نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، برنا اندیشان می‌تواند حساب کاربری ناشر را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. ناشر جهت فعال سازی مجدد شبکه خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی شبکه برنا اندیشان هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص برنا اندیشان، بر قانونی بودن فعالیت‌های ناشر دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری ناشر به نفع خود برنا اندیشان ضبط می‌شود.

9. در صورت مطالبه هویت و سایر اطلاعات ناشر، توسط مراجع دولتی، نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، برنا اندیشان مجاز به افشای هویت و اطلاعات ناشر خواهد بود.

10. در صورت تکرار تخلف که منجر به انسداد بیش از 3 بار شبکه شود، برنا اندیشان می‌تواند حساب کاربری ناشر را برای همیشه مسدود نماید.

8-21 ناشر حقوقی موظف است همزمان با انعقاد این قرارداد، شخصی را به عنوان نماینده خود جهت ارتباط و هماهنگی با برنا اندیشان معرفی نماید.

8-22 ناشر با قبول این قرارداد، پذیرفت که کلیه موارد اعلامی در قرارداد، به تشخیص برنا اندیشان مورد بررسی می گیرد و صورت عدم پذیرش ناشر در سامانه، و یا انسداد دسترسی وی در سامانه و یا فسخ قرارداد توسط برنا اندیشان، امکان اعتراض و تجدیدنظر برای وی وجود ندارد.

ماده 9. تعهدات و حقوق برنا اندیشان

9-1 برنا اندیشان می تواند اشخاصی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ این قرارداد را به حساب ناشر واریز نماید.

9-2 کلیه مطالب و تصاویر مندرج در پلتفرم برنا اندیشان، تحت کپی رایت و مالکیت فکری برنا اندیشان است. هرگونه بهره برداری، استناد و استفاده تجاری از آن ها، ممنوع بوده و برنا اندیشان حق خود را برای پیگیری قانونی نقض این موارد محفوظ می دارد.

ماده 10. فسخ قرارداد

برنا اندیشان می تواند درصورت نقض تعهدات قراردادی توسط ناشر، در هر زمان، به تشخیص خود و بدون نیاز به انجام هیچ گونه تشریفات، ضمن قطع فوری دسترسی ناشر به سامانه، قرارداد را فسخ نماید. در صورت فسخ قرارداد، برنا اندیشان تعهدی در پرداخت مطالبات احتمالی ناشر نخواهد داشت.

ماده 11. فورس ماژور

چنانچه به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه، ایفای تعهدات از ناحیه یکی از طرفین غیرممکن گردد، قرارداد به حالت تعلیق درآمده و اگر این وضعیت بیش از سه ماه ادامه یابد، هر کدام از طرفین حق فسخ قرارداد را خواهد داشت. در صورت فسخ به دلیل شرایط فورس ماژور، برنا اندیشان موظف به تسویه حساب با ناشر می‌باشد.

ماده 12. رازداری و مالکیت معنوی

12-1 برنا اندیشان به اطلاعات خصوصی ناشر، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. برنا اندیشان متعهد است در حد توان از حریم شخصی ناشر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده ناشر از سامانه را توسعه دهد.

12-2 همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات برنا اندیشان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط برنا اندیشان تحت حمایت حقوق مالکیت فکری برنا اندیشان محسوب می‌باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به برنا اندیشان است و هرگونه استفاده غیر مجاز از آن ها، حق پیگرد قانونی را برای برنا اندیشان ایجاد می نماید. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق برنا اندیشان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار برنا اندیشان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

12-3 ناشر نیز متعهد به حفظ و عدم افشای اطلاعات به دست آمده از برنا اندیشان به موجب این قرارداد است. در صورت نقض این تعهد، برنا اندیشان حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ می دارد.

ماده 13. قانون حاکم و نحوۀ حل اختلاف

قرارداد حاضر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از آن و یا راجع به آن به مراجع صالح قضایی جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران ارجاع خواهد شد.

ایجاد دسترسی به قرارداد حاضر برای ناشر توسط برنا اندیشان، به منظور ایجاب برنا اندیشان بوده و ناشر با تایید این قرارداد، ضمن قبول آن، متعهد به اجرای مفاد آن خواهد بود.