دانلود رایگان کتاب صوتی چنین گفت زرتشت فردریش نیچه

امتیاز 4.00 ( 3 رای )

در مقالات قبلی وب سایت برنا اندیشان فایل پی دی اف کتاب چنین گفت زرتشت را برای شما علاقه مندان به فلسفه و آثار نیچه قرار دادیم، در این بخش قصد داریم تا کتاب صوتی چنین گفت زرتشت را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

چنین گفت زرتشت، کتابی برای همه کس و هیچکس اثری از فردریش نیچه یکی از بزرگان فلسفه که همه افراد نام آن را شنیده اند. این کتاب یکی از معروف ترین اثرها نیچه به شمار می رود. نیچه در این کتاب از زبان پیامبر ایرانی زرتشت افکار و باورهای خود را در باب شناخت انسان بیان می کند.

 

برای درک بهتر این کتاب لازم است تا سایر آثار نیچه نیز خوانده شود، چرا که این فیلسوف با زبانی شیوا و قلمی زیبا آثار خود را برای دیگران به جا گذاشته است. کتاب چنین گفت زرتشت، کتابی نیست که فقط یکبار خوانده شود و سپس به کنار گذاشته شود، این کتاب را باید چندین و چند بار خواند تا فرد بتواند با متن آن ارتباط عمیقی پیدا کند.

زمانی که به متن کتاب نگاه می اندازیم متوجه می شویم که تفاوت زیادی میان این کتاب و سایر کتاب ها وجود دارد. در این بخش از وب سایت برنا اندیشان، قصد داریم تا کتاب صوتی چنین گفت زرتشت ترجمه داریوش آشوری و با صدای ناصر زراعتی را در اختیار شما دوست داران علم فلسفه قرار دهیم. شما می توانید این کتاب صوتی را به صورت رایگان از وب سایت برنا اندیشان دانلود نمایید.

درباره نیچه

کتاب صوتی چنین گفت زرتشت

فردریش نیچه در سال 1844 در شهر روکن واقع در لایپزیک پروس به دنیا آمد و در سال 1900 در وایمار در گذشت، او فیلسوف، شاعر،منتقد فرهنگی،آهنگساز و فیزیولوژیست کلاسیک بزرگ آلمانی و استاد لاتین و یونانی بود که اثارش تاثیری عمیق بر فلسفه غرب و تاریخ اندیشه مدرن به جا گذاشت.

درباره کتاب

چنین گفت زرتشت (به آلمانی: Also sprach Zarathustra) نام کتابی فلسفی و شاعرانه است که فریدریش نیچه فیلسوف و شاعر آلمانی آن را طی سال‌های ۱۸۸۳ تا ۱۸۸۵ نگاشته‌است. شخصیت اصلی این رمان فلسفی شخصی به نام «زرتشت» است که نامش از زرتشت پیامبر گرفته شده‌است. نیچه در این کتاب عقاید خود را از زبان این شخصیت بیان داشته‌است.

 

مطالعه بیشتر

دانلود کتاب صوتی چنین گفت زرتشت
2499 بازدید

 برچسبها